Zimné vtáčiky

Kurz pletenia vtáčikov. Kurz je určný pre pokročilé ženičky, ktoré už zvládli pletenie na 5 ihliciach. Kurz trvá 3 hodiny/15,- EUR

Cik cak deka

Prekrásna dúhová deka. Pohrajme sa s farbami. Tento vzor je veľmi jednoduchý a vzládne ho aj začiatočník. Kurz trvá 3 hodiny/15,-EUR

Lollipop

Táto nádherná deka môže byť Vaša. Stačí len veľká vytrvalosť a trpezlivosť. Kurz sa nedá zvládnuť za jedno stretnutie. Stretneme sa 2x po 3 hodiny. Cena kurzu je 2x15,- EUR tak ako zvyčajne. Doporučujem len pre pokročilé.

Vločka

Naučme sa spoločne háčkovať tieto krásne vločky. Kurz trvá 3 hodiny/cena 15,- EUR. Kurz je vhodný pre tie ženy, ktoré už zvládli základy háčkovania. 

Vianočné gule

Kurz doporučujem ženám, ktoré už zvládli pletenie na 5 ihliciach. Kurz trvá 3 hodiny/15,- EUR.

Štokedlík

Netradičný, romantický štokeldík. Kurz trvá 3 hodiny/cena 15,- EUR. Doporučujem pre ženy čo už majú za sebou základný kurz háčkovania. Štokedlík je možné zakúpiť priamo v obchodíku. 

Háčkovaný šál z kvetov

Doporučujem ženičkám, ktoré už zvládli základy háčkovania. Cena kurzu 15,- EUR/3 hodiny.

Háčkované ručníky

Obnovme si jarný šatník! Háčkujeme ručník. Kurz je vhodný pre pokročilých, trvá 3 hodiny/cena 15,- EUR

Puf

Kurz pletenia zo špagátových priadzí. Ak už háčkované kabelky naplnili Váš šatník, skúste niečo nové. Tentokrát pletieme puf. Cena kurzu 15,- EUR/3 hodiny. 

Babičkine štvorčeky

kurz je vhodný pre začiatočníkov. Naučíme sa háčkovať farebné štvorčeky, ktoré potom spájame na vakúšiky a deky. Cena 15,- EUR/ 3 hodiny.

Nevšedná kabelka

Táto kabelka je jedinečná. Háčkujeme malé šesťuholníky. Kto nechce kabelku môže si spraviť vankúšik. Kurz je vhodný pre pokročilých. Cena 15,- EUR/3 hodiny. 

 

Pripravme sa na zimnú lyžovačku. Háčkujeme hrubú čapicu. Kurz je vhodný pre začiatočníkov. Cena 15,- EUR/3 hodiny.

Šupinový vzor

Veľmi pekný šupinový vzor. Vhodný na vankúšiky, tašky a iné drobnosti.

Doporučujem ženičkám, ktoré už zvládli základy háčkovania. Cena 15,- EUR/3 hodiny.

Háčkovaný mešec

Jednorázový kurz háčkovania. Stretnutie trvá 3 hodiny cena 15,- EUR. Doporučujem len ženičkám, ktoré už vedia základy háčkovania.

Amigurumi háčkovanie

Háčkujeme loptičku

Príďte si uháčkovať malú loptičku. Na kurze sa naučíte základy amigurumi háčkovania. Stretnutie trvá tri hodiny. Cena je 15,- EUR. Po ukončení kurzu budete vedieť háčkovať netradičné hračky pre Vašich najmenších.

Kabelka z elastických látok

Za tri hodiny nová háčkovaná kabelka. Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov. Cena kurzu 15,- EUR/3 hodiny. Pripravme sa na leto s novými kabelkami. :)

Kontakt

Silviinsvet P.Blahu 7/A
940 01 Nové Zámky
IČO:33796165
ŽL:č.OŽP-B/2009/01977-2, č. živ. registra 404-10169
GPS: 47.983392,18.159081
+421 905 979 346 sisa.patch@gmail.com