Všetky domáce šijacie stroje REDSTAR v našej ponuke 

Šijacie stroje REDSTAR majú celý rad funkcií známych z vysoko kvalitných šijacích strojov. Sú to skvelé šijacie stroje s množstvom užitočných stehov! Vyšívajú až 8 typov dierok úplne automaticky. Môžete si nastaviť rýchlosť šitia a vyšívania, ako aj možnosť zastaviť prácu v polohe ihly UP / DOWN (hore-dole). Zariadenie automaticky chráni steh pred poškodením a zničením Vášho projektu.

Šijacie a vyšívacie stroje REDSTAR prinášajú množtvo prekvapení.

REDSTAR ponúka elektronické ako aj mechanické šijacie stroje vhodné pre začiatočníkov i skúsené krajčírky. Ponúkajú viac ako 400  programov (úžitkové, dekoračné, elastické, vyšíva veľkú i malú abecedu a špeciálne znaky, Vami vytvorené výšivky…). Práca so strojom je veľmi jednoduchá vďaka LCD displayu, ktorý zobrazuje práve zvolený steh a nastavenia. Taktiež májú k dispozícii automatické navliekanie nite, start/stop funkciu (netreba používať šlapátko), regulátor rýchlosti, nastaviteľný prítlak pätky. Vďaka veľkej pracovnej ploche sa Vám bude šiť pohodlne pri veľkých projektoch.

Konštrukcia šijacích strojov

Podiel plastových častí použitých v iných značkách šijacích strojov neustále stúpa, čo môže mať negatívny vplyv na ich životnosť. Značka REDSTAR používa v maximálnej miere kovovú mechaniku a to aj pri základných šijacích strojov v ponuke.

Plná záruka 5 rokov!

Šijacie stroje disponujú kovovou konštrukciou, spoľahlivou mechanikou a dlhoročnou tradíciu v obore. Šijacie stroje majú predĺženú päťročnú záruku (záruka je bez obmedzenia a vzťahuje sa na všetky časti stroja).

Užívajte si plnú ZÁRUKU až 5 rokov a pracujete bez starosti na svojich projektoch. Predajom naše služby nekončia…

Kontakt

Silviinsvet P.Blahu 7/A
940 01 Nové Zámky
IČO:33796165
ŽL:č.OŽP-B/2009/01977-2, č. živ. registra 404-10169
GPS: 47.983392,18.159081
+421 905 979 346 sisa.patch@gmail.com